Menu Główne


Polecamy

1a       bip2013 

Współpraca

decathlon logo 2-male

stanmir

HDE Logo

kia

logo_benefit_systems

fit_profit

OKsystem

maviarea

k8 logo

laserhouse skus zdjecie

Partnerzy Medialni

Dziennik-zachodni1

gazeta_mikoowska

radio_expres

logotyp

nasza_gazeta

echo logo nowe

naszemiasto-logotyp

POLSKIE Maratony.PL

Polityka prywatności

Strona koszysta z plików cookies w celu realizacji usług. Więcej informacji na ten temat mozna znaleźć tutaj. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Nasze Galerie

Kanał YouTube

kanalyyoutubeogieldzie

Uczestnictwo

MsiT2014

BBL

stmig

polska_biega

polska_na_rowery

czwartki

family_cup

Partnerzy

aks-mikolow

orzel-mokre

lks45 bujaków

ks-kamionka

strazak-mikolow

burza

kkp mikołów

01 biegaton logo 2417x2441 1267x1280

logo SP 3

Jezdzcy2013

kong sao

satori1

akro gym mikołów

Logomakr RG Mikołów

MCK Mikołów

śob

Licznik wizyt

1987664
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
12
313
671
6625
10188

Szukaj

Aktualności

II Halowy turniej piłki nożnej dla dzieci szkół podstawowych

{jgxtimg src:=[images/stories/hala1.jpg] width:=[150]}
W ubiegłą sobotę tj. 12 grudnia 2009r. na hali sportowej Gimnazjum nr 2 w Mikołowie odbył się II Halowy turniej piłki nożnej dla dzieci szkół podstawowych klas 1 - 3 organizowany przez MOSiR Mikołów. W zawodach wzięło udział 43 zawodników z pięciu szkół, którzy rywalizowali ze sobą systemem "każdy z każdym".
W turnieju wzięło udział 5 drużyn, które reprezentowały Szkoły podstawowe nr 3, 4, 5, 7 oraz ZSP nr 3 ze szkołą podstawową nr 12. Drużyny rywalizowały między sobą grając w grupie systemem każdy z każdym. Drużyny prowadziły bardzo zacięte pojedynki między sobą, o czym mogą świadczyć wyniki. Niejednokrotnie dochodziło do ostrych starć, co świadczy o tym, że każdemu zależało na jak najlepszym wyniku. Bezkonkurencyjna okazała się Szkoła Podstawowa nr 7, która wygrała wszystkie mecze i nie pozostawiła złudzeń, kto jest najlepszą drużyna tego turnieju. Do ostatniego meczu nie było wiadomo, kto zajmie drugie miejsce, jednak po wygranej ze Szkołą Podstawowa nr 12, Szkoła Podstawowa nr 5 mogła się cieszyć z drugiej lokaty. Oprócz klasyfikacji drużyn przeprowadzona została również klasyfikacja strzelców, w której z 11 bramkami zwyciężył Szymon Ziemba z SP nr 5. Najlepszym bramkarzem turnieju został uznany Krzysztof Ciosek a najlepszym zawodnikiem Grzegorz Hanus, obaj reprezentowali barwy zwycięskiej drużyny. Organizator turnieju nagrodził wszystkich uczestników paczkami ze słodyczami, dyplomami, każda z drużyn otrzymała również piłkę nożną dla szkoły. Drużyny z miejsc 1 – 3 otrzymały pamiątkowe puchary a zawodnicy medale. Najlepszy strzelec, bramkarz oraz zawodnik otrzymali w kolejności piłkę nożną, rękawice bramkarskie i ochraniacze. Turniej zgromadził również liczną grupę rodziców, którzy dopingowali swoje pociechy. Za obsługę sędziowską odpowiadał sędzia ŚZPN Pan Jacek Knop.

Wyniki

Galeria