Menu Główne


Polecamy

   
 centrum_edukacji
 
1a       bip2013

Współpraca

decathlon logo 2-male

stanmir

logo

logo_benefit_systems

fit_profit

OKsystem

maviarea

forma-logo1

Partnerzy Medialni

Dziennik-zachodni1

gazeta_mikoowska

radio_expres

mj_mikow

nasza_gazeta

mikoTV1

cechownia

fikomiko

echo logo nowe

naszemiasto-logotyp

Polityka prywatności

Strona koszysta z plików cookies w celu realizacji usług. Więcej informacji na ten temat mozna znaleźć tutaj. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Nasze Galerie

Uczestnictwo

MsiT2014

gpślzp 2014

BBL

stmig

polska_biega

polska_na_rowery

turniej_orlika

czwartki

family_cup

rolki szkoła

logo otyliada

Partnerzy

aks-mikolow

orzel-mokre

lks45 bujaków

ks-kamionka

strazak-mikolow

burza

logo SP 3

uks silesia

kong sao

satori1

Jezdzcy2013

potrafie kibicowa

MCK Mikołów

śob

eagle

LOGO aura

Silesia

 

Licznik wizyt

0617777
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
300
788
1088
10148
12982

Szukaj

Aktualności

Otwarty Puchar Europy Kong Sao - podsumowanie

kongsao2013
W dniach 26.10-27.10.2013r odbył się Otwarty Puchar Europy Kong Sao. W zmaganiach wzięło udział 260 zawodników z Czech, Słowacji, Ukrainy, Węgier i wielu klubów z całej Polski. Oficjalnego otwarcia zawodów dokonał burmistrz Mikołowa pan Marek Balcer, który życzył zawodnikom wielu sukcesów i radości ze sportowej rywalizacji. Przed rozpoczęciem rozgrywek mogliśmy podziwiać występ adeptów szkoły walki Samson Pravo z Ukrainy.
 
W pierwszym dniu zawodów rozegrane zostały konkurencje mało kontaktowe, głównie pokazowe jak: kata, kata z bronią, kata synchroniczne oraz walki semi contact i mix kumite wśród dzieci i  juniorów. Tego samego dnia odbyło się wręczenie medali za w/w konkurencje. W drugim dniu Mistrzostw mogliśmy podziwiać występ grupy tanecznej prezentującej Dance Hall. Następnie rozegrano walki Mix Kumite, Semi Contact, Grappling oraz Kong Sao Open Kombat wśród seniorów. Zgromadzona licznie publiczność bardzo żywiołowo reagowała na odbywające się pojedynki. Walki Open Kombat, choć bardzo brutalne okazały się prawdziwym magnesem przyciągającym publikę.
Składamy podziękowania sponsorom oraz wszystkim, którzy przyczynili się do sprawnej organizacji Mistrzostw.
Stowarzyszenie Sportów i Sztuk Walki Kong Sao
 
WYNIKI OTWARTEGO PUCHARU EUROPY KONG SAO:
Kata chłopcy do 8 lat:
1 miejsce – Maksym Didukh
2 miejsce – Taras Radaikin
3 miejsce – Artem Bannikov
Kata chłopcy do 10 lat:
1 miejsce – Dymytro Kazmirchuk
2 miejsce – Oskar Oczadły
3 miejsce – Danylo Iegorov
Kata chłopcy do 12 lat:
1 miejsce – Filip Lee Filipek
2 miejsce – Dmytro Voytkov
3 miejsce – Denis David Filipek
Kata chłopcy do 16  lat:
1 miejsce – Ondra Ćajan
2 miejsce – Marco Dupan
3 miejsce – Damian Materna
Kata seniorzy- stopnie uczniowskie:
1 miejsce – Marek Szweda
2 miejsce – Robert Meller
3 miejsce – Winicjusz Nowak
Kata seniorzy – stopnie mistrzowskie:
1 miejsce – Ireneusz Mila
2 miejsce – Miloslav Ciulis
3 miejsce – Pavol Polakovic
Kata dziewczęta do 8 lat:
1 miejsce – Nicola Psota
2 miejsce – Kataryna Konenchuk
3 miejsce – Kinga Cudejko
Kata dziewczęta do 10 lat:
1 miejsce – Yelyzaveta Osiedlevych
2 miejsce – Weronika Kujawa
3 miejsce – Viktorova Josephina
Kata dziewczęta do 12 lat:
1 miejsce – Jessica Psota
2 miejsce – Natalia Wajda
3 miejsce – Wiktoria Biernacka
Kata dziewczęta do 16 lat:
1 miejsce – Viktoriya Polishchuk
2 miejsce – Sabina Lacuśowa
3 miejsce – Tamara Gasparowa
Kata seniorki – stopnie uczniowskie:
1 miejsce – Yana Osiedlevych
2 miejsce – Katarzyna Lisowicz
3 miejsce – Ksenia Psota
Kata seniorki – stopnie mistrzowskie:
1 miejsce – Janka Dobśovicowa
2 miejsce – Vira-Veronika Osiedlevych
3 miejsce – Tetyana Kotsyurba
Kata z bronią chłopcy do 8 lat:
1 miejsce – Taras Radikin
2 miejsce – Rostyslav Duda
3 miejsce – Maksym Didukh
Kata z bronią chłopcy do 10 lat:
1 miejsce – Danylo Iegorov
2 miejsce – Vladyslav Kornychuk
3 miejsce – Dymytro Kazmirchuk
Kata z bronią chłopcy do 12 lat:
1 miejsce – Dymytro Voytkov
2 miejsce – Wojciech Kasprzyk
3 miejsce – Denis David Filipek
Kata z bronią chłopcy do 16 lat:
1 miejsce – Ondra Ćajan
2 miejsce – Damian Materna
3 miejsce – Mykyta Boiko
Kata z bronią seniorzy – stopnie uczniowskie:
1 miejsce – Winicjusz Nowak
2 miejsce – Marek Szweda
3 miejsce – Patryk Piros
Kata z bronią seniorzy – stopnie mistrzowskie:
1 miejsce – Ryszard Bohm
2 miejsce – Garii Osiedlevych
3 miejsce – Dawid Kisiel
Kata synchroniczne dzieci:
1miejsce -  Filip Lee Filipek, Denis David Filipek, Marek Szweda
2 miejsce – Anna Bobochka, Valeriia Poplavska, Viktoriya Polishchuk
3 miejsce – Weronika Kujawa, Lena Starowicz, Agnieszka Błotko
Kata synchroniczne juniorzy:
1miejsce -  Tamara Gasparova, Sabina Lacuśova, Janka Dobsovićova
2 miejsce – Maria Zegar, Magdalena Skotnicka, Martyna Chrzanowska
3 miejsce – Dymytro Vytvytskyi, Oleksandr Mukhin, Oleksiy Zavrotskyy
Kata synchroniczne seniorzy:
1miejsce -  Natalia Południak, Katarzyna Lisowicz, Kinga Salwa
2 miejsce – Ireneusz Mila, Patryk Szczepaniak, Robert Meller
3 miejsce – Miloslav Ciulis, Ladislav Szalay, Petetr Żak
Walki Semi Contact chłopcy + 60 kg
1 miejsce - Oleksiy Zavrotskyy
2 miejsce – Daniel Żukowski
3 miejsce – Mikołaj Herzberg
Walki Semi Contact chłopcy - 60 kg
1 miejsce – Oleksiy Chyzhynkov
2 miejsce – Oleksandr Peshkov
Walki Semi Contact chłopcy - 55 kg
1 miejsce – Oleksandr Mukhin
2 miejsce – Marcin Hadaś
3 miejsce – Mateusz Rudnicki
Walki Semi Contact chłopcy - 50 kg
1 miejsce – Artem Aderikho
2 miejsce – Denis Zipser
3 miejsce – Kristek Szabolcs
Walki Semi Contact chłopcy -45 kg
1 miejsce – Jan Vlasek
2 miejsce – Illia Sukhovirskyi
3 miejsce – Mykyta Boiko
Walki Semi Contact dziewczęta -60 kg
1 miejsce – Claudia Agardi
2 miejsce – Valeriia Poplavska
Walki Semi Contact dziewczęta - 55 kg
1 miejsce – Viktoriya Polishchuk
2 miejsce – Emila Bulska
Walki Semi Contact dziewczęta -45 kg
1 miejsce – Anna Bobochka
2 miejsce – Jana Krivkova
Walki Semi Contact seniorzy -90 kg
1 miejsce – Karol Nawrot
2 miejsce – Boris Spatina
3 miejsce – Sławomir Walczewski
Walki Semi Contact seniorzy -75 kg
1 miejsce – Ireneusz Mila
2 miejsce – Patryk Okreglicki
3 miejsce – Attila Telek
Walki Semi Contact seniorzy -80kg
1 miejsce – Dawid Kisiel
2 miejsce – Robert Meller
3 miejsce – Zbigniew Wyszyński
Walki Semi Contact seniorzy -65kg
1 miejsce – Mirosłąw Kocur
2 miejsce – Winicjusz Nowak
3 miejsce –Patryk Jaśkowski
Walki Semi Contact seniorzy -70 kg
1 miejsce – Marek Szweda
2 miejsce – Piotr Kostiuk
3 miejsce – Artur Fojcik
Walki Semi Contact seniorzy -60 kg
1 miejsce – Rafał Karcz
2 miejsce – Dominik Gniewek
3 miejsce – Andriy Martsyshevskiy
Walki Semi Contact seniorzy -85 kg
1 miejsce – Radosłąw Albrecht
2 miejsce – Kamil Marczyk
3 miejsce – Michał Gaschi
Walki Semi Contact seniorzy +90 kg
1 miejsce – Dawid Drabik
2 miejsce – Patryk Szczepaniak
3 miejsce – Garii Osiedlevych
Walki Semi Contact seniorki + 60 kg
1 miejsce – Vira-Veronika Osiedlevych
2 miejsce – Anna Jarońska
3 miejsce – Justyna Czachorowska
Walki Semi Contact seniorki -55 kg
1 miejsce – Ksenia Psota
2 miejsce – Patrycja Hinc
3 miejsce –Simona Kraskova
Walki Mix-Kumite dziewczęta +40 kg
1 miejsce – Agnieszka Błotko
2 miejsce – Wiktoria Bosowska
Walki Mix-Kumite dziewczęta - 40 kg
1 miejsce – Wiktoria Biernacka
2 miejsce – Wiktoria Sosna
Walki Mix-Kumite dziewczęta -30 kg
1 miejsce – Yelyzaveta Osiedlevych
2 miejsce – Kinga Cudejko
Walki Mix-Kumite dziewczęta -35kg
1 miejsce – Lena Starowicz
2 miejsce – Kaja Kucza
3 miejsce – Weronika Kujawa
Walki Mix-Kumite dziewczęta +40 kg
1 miejsce – Agnieszka Błotko
2 miejsce – Wiktoria Bosowska
Walki Mix-Kumite Juniorki +60 kg
1 miejsce – Claudia Agardi
2 miejsce – Weronika Wycisło
Walki Mix-Kumite Juniorki -55kg
1 miejsce – Viktoriia Polishchuk
2 miejsce – Daria Klein
3 miejsce – Valeryia Poplavska
Walki Mix-Kumite Juniorki -45kg
1 miejsce – Anna Bobochka
2 miejsce – Emila Bulska
Walki Mix-Kumite Juniorki +60 kg
1 miejsce – Claudia Agardi
2 miejsce – Weronika Wycisło
Walki Mix-Kumite chłopcy +40 kg
1 miejsce – Benjamin Augustyniak
2 miejsce – Krisztian Szitas
Walki Mix-Kumite chłopcy - 45 kg
1 miejsce – Illia Nagorniuk
2 miejsce – Marcin Nisio
3 miejsce – Bartosz Klimus
Walki Mix-Kumite chłopcy - 40 kg
1 miejsce – Dymytro Voytkov
2 miejsce – Vladyslav Kornichuk
3 miejsce – Bartłomiej Noras
Walki Mix-Kumite chłopcy - 35 kg
1 miejsce – Dymytro Kazmirchuk
2 miejsce – Igor Wiśniewski
3 miejsce – Antoni Kuśper
Walki Mix-Kumite chłopcy - 30 kg
1 miejsce – Maksym Didukh
2 miejsce – Wiktor Wyszyńśki
3 miejsce – Danylo Iegorov
Walki Mix-Kumite chłopcy - 25 kg
1 miejsce – Artem Bannikov
2 miejsce – Kamil Matląg
3 miejsce – Jakub Szala
Walki Mix-Kumite Juniorzy + 65kg
1 miejsce – Michał Oprządek
2 miejsce – Denis Zielonka
3 miejsce – Oleksiy Zavrotskyy
Walki Mix-Kumite Juniorzy – 60 kg
1 miejsce – Oleksiy Chyzhynkov
2 miejsce – Oleksandr Prshkov
3 miejsce – Artur Bojdoł
Walki Mix-Kumite Juniorzy -50 kg
1 miejsce – Kristek Szabolcs
2 miejsce – Piotr Staniecko
3 miejsce –Jakub Chrószcz
Walki Mix-Kumite Juniorzy -55 kg
1 miejsce – Oleksandr Mokhin
2 miejsce – Marcin Hadaś
3 miejsce – Mateusz Rudnicki
Walki Mix-Kumite Juniorzy -45 kg
1 miejsce – Mykyta Boiko
2 miejsce – Illia Sukhovirskyi
3 miejsce – Marcin Noras
Walki Mix-Kumite Seniorzy -85 kg
1 miejsce – Wojciech Firla
2 miejsce – Mateusz Świętek
3 miejsce – Patryk Piros
Walki Mix-Kumite Seniorzy -65 kg
1 miejsce – Winicjusz Nowak
2 miejsce – Patryk Jaśkowski
3 miejsce – Szymon Domin
Walki Mix-Kumite Seniorzy +90 kg
1 miejsce – Patryk Szczepaniak
2 miejsce – Dawid Drabik
3 miejsce – Rafał Gliwka
Walki Mix-Kumite Seniorzy -75 kg
1 miejsce – Ireneusz Mila
2 miejsce – Tomasz Terlikowski
3 miejsce – Atilla Telek
Walki Mix-Kumite Seniorzy -90kg
1 miejsce – Iigor Dechnik
2 miejsce – Michał Trojnar
Walki Mix-Kumite Seniorzy -70 kg
1 miejsce – Artur Fojcik
2 miejsce – Krzysztof Gałeczka
3 miejsce – Marek Szweda
Walki Mix-Kumite Seniorzy -80 kg
1 miejsce – Zbigniew Wyszyński
2 miejsce – Robert Meller
3 miejsce – Jakub Krzyżowski
Graplling Juniorzy -70 kg
1 miejsce – Tomasz Miłek
2 miejsce – Andriy Martsyshevskiy
Graplling Juniorzy +70 kg
1 miejsce – Dominik Kondziołka
2 miejsce – Michał Gaschi
3 miejsce – Kamil Marczyk
Graplling Seniorzy – grupa początkująca +80 kg
1 miejsce –Michał Trojnar
2 miejsce – Wojciech Firla
3 miejsce – Tomasz Ebert
Graplling Seniorzy – grupa początkująca -80 kg
1 miejsce –Winicjusz Nowak
2 miejsce – Miroslav Mazepa
3 miejsce – Artur Fojcik
Graplling Seniorzy – grupa zaawansowana +82 kg
1 miejsce –Marcin Zięcina
2 miejsce – Patryk Piros
3 miejsce – Patryk Szczepaniak
Graplling Seniorzy – grupa zaawansowana -82kg
1 miejsce –Tomasz Jakubiec
2 miejsce – Ireneusz Mila
3 miejsce – Grzegorz Pielarz
Kong Sao Open Combat +91 kg
1 miejsce – Tibor Sos
2 miejsce – Dawid Drabik
3 miejsce – Patryk Szczepaniak
Kong Sao Open Combat -91 kg
1 miejsce – Wacłąw Siorak
2 miejsce – Felfoldi Szabolcs
3 miejsce – Sebastian Marek
Kong Sao Open Combat -83 kg
1 miejsce – Wojciech Firla
2 miejsce – Michał Kieca
Kong Sao Open Combat -76 kg
1 miejsce – Jakub Krzyżowski
2 miejsce – Tomasz Terlikowski
3 miejsce – Damian Pomocka
Kong Sao Open Combat -70 kg
1 miejsce – Dawid Kareta
2 miejsce – Paweł Kołoczek
3 miejsce – Szilard Topanka
Najlepszy Technik w konkurencji Kata kobiet: Janka Dobsovicova
Najlepszy Technik w konkurencji Kata mężczyzn: Ireneusz Mila
Najlepszy Technik w konkurencji Kong Sao Mix-Kumite: Winicjusz Nowak
Najlepszy Technik w konkurencji Semi Contact: Marek Szweda
Najlepszy Technik w konkurencji Grappling: Tomasz Jakubiec
Najlepszy Technik w konkurencji Kong Sao Open Combat: Jakub Krzyżowski