Menu Główne


Polecamy

1a       bip2013 

Współpraca

decathlon logo 2-male

stanmir

HDE Logo

kia

logo_benefit_systems

fit_profit

OKsystem

maviarea

k8 logo

laserhouse skus zdjecie

Partnerzy Medialni

Dziennik-zachodni1

gazeta_mikoowska

radio_expres

logotyp

nasza_gazeta

echo logo nowe

naszemiasto-logotyp

POLSKIE Maratony.PL

Polityka prywatności

Strona koszysta z plików cookies w celu realizacji usług. Więcej informacji na ten temat mozna znaleźć tutaj. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Nasze Galerie

Kanał YouTube

kanalyyoutubeogieldzie

Uczestnictwo

MsiT2014

BBL

stmig

polska_biega

polska_na_rowery

czwartki

family_cup

Partnerzy

aks-mikolow

orzel-mokre

lks45 bujaków

ks-kamionka

strazak-mikolow

burza

kkp mikołów

01 biegaton logo 2417x2441 1267x1280

logo SP 3

Jezdzcy2013

kong sao

satori1

akro gym mikołów

Logomakr RG Mikołów

MCK Mikołów

śob

Licznik wizyt

1987661
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
9
313
668
6622
10188

Szukaj

Aktualności

Sztuczne lodowisko w Mikołowie - OTWARTE

lodowisko2011

1 Grudnia br. odbyło się otwarcie wielofunkcyjnego boiska - lodowiska w Mikołowie. Uroczystego otwarcie dokonali Burmistrz Mikołowa Marek Balcer, zastępca Burmistrza Mikołowa Adam Putkowski, Dyrektor MOSiR Wojciech Tkacz oraz Prezes SZHL Kazimierz Udolf. Podczas otwarcia zgromadzeni goście mogli podziwiać pokazy łyżwiarstwa figurowego, mecz mini hokeistów z Katowic i Tychów, odbyło się również wręczenie nagród rzeczowych dla uczestników, którzy przyczynili sie do zdobycia przez Gminę Mikołów I miejsca w  XVII STMiG. Jednak największą atrakcją czwartkowego wieczoru był mecz Olimpijczycy vs. Olimpijczycy i plejada gwiazd  hokejowych z Mariuszem Czerkawskim na czele.

Drużyny prowadzone przez trenerów Andrzeja Tkacza i Andrzeja Fonfarę walczyły między sobą o zwycięstwo, jednak najważniejsza była zabawa a zgromadzeni kibice mogli podziwiać kunszt zawodników na olimpijskim poziomie. Pierwszą bramkę na nowootwartym lodowsku zdobył jak na gwiazdę przystało Mariusz Czerkawski. W meczu zwycięzyła drużyna prowadzona przez Andrzeja Tkacza 8 : 5. Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią oraz do komentarzy na koncie facebook. 

Na lodzie mogliśmy  zobaczyć m.in. Mariusza Czerkawskiego, Wojciecha Tkacza, Waldemara Klisiaka, Andrzeja Zabawę, Wiesława Jobczyka, Marka Batkiewicza, Marka Stebnickiego czy Pawła Zygmunta, łyżwiarza szybkiego. Spotkanie prowadziła m.in. żona Pawła, Katarzyna Zygmunt.

- Super lodowisko, bardzo dobrze, że taki obiekt powstał w Mikołowie, bo mieszkańcy będą mieli kolejną alternatywę na spędzanie wolnego czasu. Cieszę się, że Wojtkowi Tkaczowi udało się doprowadzić to przedsięwzięcie do końca - powiedział Mariusz Czerkawski.

GALERIA

GALERIA MIKOŁOWANIN.PL

GALERIA MÓJMIKOŁÓW.PL