Menu Główne


Polecamy

1a       bip2013 

Współpraca

decathlon logo 2-male

stanmir

HDE Logo

kia

logo_benefit_systems

fit_profit

OKsystem

maviarea

k8 logo

laserhouse skus zdjecie

Partnerzy Medialni

Dziennik-zachodni1

gazeta_mikoowska

radio_expres

logotyp

nasza_gazeta

echo logo nowe

naszemiasto-logotyp

POLSKIE Maratony.PL

Polityka prywatności

Strona koszysta z plików cookies w celu realizacji usług. Więcej informacji na ten temat mozna znaleźć tutaj. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Nasze Galerie

Kanał YouTube

kanalyyoutubeogieldzie

Uczestnictwo

MsiT2014

BBL

stmig

polska_biega

polska_na_rowery

czwartki

family_cup

Partnerzy

aks-mikolow

orzel-mokre

lks45 bujaków

ks-kamionka

strazak-mikolow

burza

kkp mikołów

01 biegaton logo 2417x2441 1267x1280

logo SP 3

Jezdzcy2013

kong sao

satori1

akro gym mikołów

Logomakr RG Mikołów

MCK Mikołów

śob

Licznik wizyt

1987661
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
9
313
668
6622
10188

Szukaj

Aktualności

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - podsumowanie

taniec W dniu 5.12.2010 roku w Hali Sportowej MOSiR w Mikołowie odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Burmistrza Miasta Mikołów. Organizatorem był Sportowy Klub Taneczny „FLAMENCO” z Siemianowic Śląskich wraz z Urzędem Miasta Mikołów oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Mikołowie. W turnieju uczestniczyło blisko 150 par z 49 klubów z całej Polski. Turniej został zorganizowany i rozegrany zgodnie z przepisami Polskiego Towarzystwa Tanecznego.

 

Tancerzy oceniała 7 osobowa komisja sędziowska.

Blok I rozpoczął się o godzinie 10.00. Wszystkich obecnych w hali przywitał Mikołaj wraz ze swoimi małymi pomocnikami. Po prawie 2 godzinnych zmaganiach tanecznych najlepsza parą w najmłodszej kategorii wiekowej, czyli do lat 9 okazali się Kamil Kołodziej i Wiktoria Rytkowska reprezentujący S.K.T. „FLAMENCO” Siemianowice Śląskie.

W II bloku tanecznym prezentowały się pary w wieku od 10 do 16 lat w wyższych klasach tanecznych. Tu najlepsi okazali się Patryk Kanclerz i Olga Błoch z klubu „ZORBA” Rędziny.

Blok III, czyli wieczorną galę taneczną otworzył Burmistrz Miasta Mikołowa Pan Marek Balcer, który przywitał publiczność, a tancerzom życzył przysłowiowego połamania obcasów. Ten blok taneczny był uciechą dla oka i duszy. Na parkiecie w rytm walca wirowały pary w przepięknych strojach. Panowie we frakach, panie w sukniach z piórami. W drugiej części tego bloku rozbrzmiewały rytmy latynoamerykańskie. W najstarszej kategorii wiekowej, w najwyższej krajowej klasie tanecznej A wygrali Jakbu Pieroń i Adriana Wabnic z klubu „MAESTRO” z Opola. To oni okazali się najlepszą parą turnieju i to w ich ręce trafił Puchar Burmistrza Miasta Mikołowa w 10 tańcach.

Aż żal było rozstawać się z parami i publicznością. Czas turnieju dobiegł końca. Prowadząca Pani Ada Wantach na zakończenie życzyła dzieciom dużo prezentów od Mikołaja, a wszystkim pozostałym Wesołych Świąt.

WYNIKI

GALERIA 1

GALERIA 2