Menu Główne


Polecamy

1a       bip2013 

Współpraca

decathlon logo 2-male

stanmir

HDE Logo

kia

logo_benefit_systems

fit_profit

OKsystem

maviarea

k8 logo

laserhouse skus zdjecie

Partnerzy Medialni

Dziennik-zachodni1

gazeta_mikoowska

radio_expres

logotyp

nasza_gazeta

echo logo nowe

naszemiasto-logotyp

POLSKIE Maratony.PL

Polityka prywatności

Strona koszysta z plików cookies w celu realizacji usług. Więcej informacji na ten temat mozna znaleźć tutaj. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Nasze Galerie

Kanał YouTube

kanalyyoutubeogieldzie

Uczestnictwo

MsiT2014

BBL

stmig

polska_biega

polska_na_rowery

czwartki

family_cup

Partnerzy

aks-mikolow

orzel-mokre

lks45 bujaków

ks-kamionka

strazak-mikolow

burza

kkp mikołów

01 biegaton logo 2417x2441 1267x1280

logo SP 3

Jezdzcy2013

kong sao

satori1

akro gym mikołów

Logomakr RG Mikołów

MCK Mikołów

śob

Licznik wizyt

1987663
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
11
313
670
6624
10188

Szukaj

Aktualności

Otwarte Mistrzostwa Świata w sztukach walki Kong Sao - podsumowanie

51Hala Sportowa MOSiR w dniach 15 - 17 października była świadkiem Otwartych Mistrzostw Świata w sztukach walki Kong Sao. Były to pierwsze tego rodzaju zawody organizowane w Mikołowie podczas których można było podziwiać konfrontacje różnych stylów walki m.in. kata, kata z bronią, semi - contact, duo system, razmavaran, ju - jitsu czy Kong Sao open combat.

  

 

Otwarte Mistrzostwa Świata w sztukach walki Kong Sao otworzył Burmistrz Miasta Mikołowa Marek Balcer, w uroczystości otwarcia uczestniczyli również Zastępca Burmistrza Miasta Mikołowa Adam Putkowski, Przewodniczący Rady Miejskiej Tadeusz Socha, Przewodniczący Komisji ds. Sportu, Informacji i Promocji Piotr Stencel, Prezes SSiSW Kong Sao Sylwester Czarnota oraz Dyrektor MOSiR Mikołów Wojciech Tkacz. Zawody były organizowane przez Stowarzyszenie Sportów i Sztuk Walki Kong Sao oraz MOSiR Mikołów.

Największą popularnością cieszyły się walki open combat, które były porównywalne do popularnych w Polsce walk z gal MMA. Walki te dostarczały wielu emocji kibicom, którzy licznie zgromadzili się w Hali Sportowej MOSiR. W zawodach wzięło udział 270 zawodników z Polski, Szwecji, Irlandii, Niemiec, Ukrainy, Czech, Mołdawii, Węgier, Portugalii, Iranu oraz Algerii. Zawodnicy z zagranicy zgodnie podkreślali, że nie był to ich ostatni pobyt w Mikołowie i z przyjemnością wrócą na tego typu zawody. Zamknięcia oraz nagrodzenia najlepszych zawodników Otwartych Mistrzostw Świata w sztukach walki Kong Sao w Mikołowie dokonali Zastępca Przewodniczącego Rady Miejskiej Łukasz Osmalak, Prezes SSiSW Kong Sao Sylwester Czarnota, Dyrektor MOSiR Mikołów Wojciech Tkacz oraz w imieniu Zastępcy Burmistrza Miasta Mikołowa Adama Putkowskiego, Łukasz Ulatowski . Wkrótce zostanie umieszczony komunikat końcowy Otwartych Mistrzostw Świata w sztukach walki Kong Sao.

Telewizja Silesia o Otwartych Mistrzostwach Świata w sztukach walki Kong Sao

GALERIA