Menu Główne


Polecamy

1a       bip2013 

Współpraca

decathlon logo 2-male

stanmir

HDE Logo

kia

logo_benefit_systems

fit_profit

OKsystem

maviarea

k8 logo

laserhouse skus zdjecie

Partnerzy Medialni

Dziennik-zachodni1

gazeta_mikoowska

radio_expres

logotyp

nasza_gazeta

echo logo nowe

naszemiasto-logotyp

POLSKIE Maratony.PL

Polityka prywatności

Strona koszysta z plików cookies w celu realizacji usług. Więcej informacji na ten temat mozna znaleźć tutaj. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Nasze Galerie

Kanał YouTube

kanalyyoutubeogieldzie

Uczestnictwo

MsiT2014

BBL

stmig

polska_biega

polska_na_rowery

czwartki

family_cup

Partnerzy

aks-mikolow

orzel-mokre

lks45 bujaków

ks-kamionka

strazak-mikolow

burza

kkp mikołów

01 biegaton logo 2417x2441 1267x1280

logo SP 3

Jezdzcy2013

kong sao

satori1

akro gym mikołów

Logomakr RG Mikołów

MCK Mikołów

śob

Licznik wizyt

1987657
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
5
313
664
6618
10188

Szukaj

Aktualności

VI Grand Prix Mikołowa w tenisie stołowym

{jgxtimg src:=[images/stories/tenis.jpg] width:=[150]}
W ubiegłą sobotę tj. 12 grudnia odbył się drugi turniej z cyklu VI Grand Prix Mikołowa w tenisie stołowym. W turnieju wzięło udział 65 zawodników i zawodniczek. Podczas turnieju zanotowano kilka niespodzianek.

 

W kategorii kobiet po raz drugi wygrała zawodniczka KS AZS Politechnika Śląska Anna Rusin, która pokonała Katarzynę Białowąs – Woś reprezentującą barwy LKS 45 Bujaków.
W kategorii kadetów swoją dominację potwierdził zawodnik Silesii Miechowice Mateusz Błajet, natomiast najlepszy mikołowianin Adrian Rząsa z LKS 45 Bujaków zajął 6 miejsce.
W kategorii juniorów zanotowano dużą niespodziankę ponieważ zwycięzca pierwszego turnieju Adam Dziemieszkiewiacz z KTS Lędziny zajął dopiero 8 miejsce, zwycięzcą okazał się Piotr Brożek z Woleja Ruda Śląska. W tej kategorii najlepszym mikołowianinem okazał się Daniel Rygus z Strażaka Mikołów, który zajął 5 miejsce.
W seniorach swoją bezwzględna dominację potwierdził czołowy zawodnik na Śląsku Artur Szołtysek z LKS Rój Żory, który pokonał innego 2 ligowca z Tajfuna Ligota Łabędzka Mateusza Burkackiego. Najlepszym mikołowianinem w tej kategorii był Robert Szczypta z AKS Mikołów zajmując 7 miejsce.
W kategorii weteranów zanotowano kolejną niespodziankę ponieważ zwycięzca pierwszego turnieju Rafał Serwata z Strażaka Mikołów zajął dopiero 3 miejsce a zwycięzcą okazał się zawodnik z Żor Jerzy Miśkowiec.
W kategorii Open podobnie jak w seniorach zwyciężył Artur Szołtysek, który w finale pokonał Daniela Brożka z Woleja Bielszowice. W tej kategorii najwyżej sklasyfikowanym mikołowianinem był Grzegorz Wilaszek, który zajął 6 miejsce.

GALERIA