Menu Główne


Polecamy

1a       bip2013 

Współpraca

decathlon logo 2-male

stanmir

kia

logo_benefit_systems

fit_profit

OKsystem

maviarea

forma i siła

laserhouse skus zdjecie

Partnerzy Medialni

Dziennik-zachodni1

gazeta_mikoowska

radio_expres

logotyp moj mikolow

nasza_gazeta

echo logo nowe

naszemiasto-logotyp

POLSKIE Maratony.PL

Polityka prywatności

Strona koszysta z plików cookies w celu realizacji usług. Więcej informacji na ten temat mozna znaleźć tutaj. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Nasze Galerie

Kanał YouTube

kanalyyoutubeogieldzie

Uczestnictwo

misterstwo sportu 2020 logo

BBL

stmig

polska_biega

polska_na_rowery

czwartki

family_cup

Partnerzy

aks-mikolow

orzel-mokre

lks45 bujaków

ks-kamionka

strazak-mikolow

burza

kkp mikołów

01 biegaton logo 2417x2441 1267x1280

logo SP 3

Jezdzcy2013

kong sao

satori1

akro gym mikołów

Logomakr RG Mikołów

MCK Mikołów

śob

Licznik wizyt

2108634
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
57
622
5709
13542
24986

Szukaj

Aktualności

Igrzyska Przyszłych Olimpijczyków - IX edycja

IX IPO
Uprzejmie informujemy, że w związku z trwającym strajkiem nauczycieli impreza "Igrzyska Przyszłych Olimpijczyków" zostaje odwołana. Kolejna data zawodów zostanie ustalona w najbliższym czasie.
 
Zapraszamy kibiców na Igrzyska Przyszłych Olimpijczyków, które odbędą się 25 kwietnia (czwartek) br. o godzinie 10:00 w Hali Sportowej MOSiR. W zawodach wezmą udział reprezentacje mikołowskich szkół podstawowych z klas 1 - 3. Uczestnicy będą rywalizować między sobą w 7 konkurencjach oraz uczestniczyć w wielu atrakcjach związanych z Igrzyskami Olimpijskimi.
REGULAMIN, FORMULARZ I OŚWIADCZENIE
Głównym celem imprezy jest propagowanie aktywności fizycznej i sportowego współzawodnictwa w myśl zasad fair-play oraz promowanie idei olimpijskiej według której ważne jest przede wszystkim uczestnictwo w zawodach sportowych, a nie wynik. Wychowywanie poprzez sport i idea uczciwej rywalizacji ma za zadanie zwrócenie uwagi dzieci na zdrowy tryb życia poprzez rozwijanie ich zainteresowań sportowo – rekreacyjnych.
  
Igrzyska Przyszłych Olimpijczyków to szansa na integrację dzieci z Mikołowa, promocję hali sportowej MOSiR oraz wyłonienie nadziei olimpijskich, które w przyszłości mogą reprezentować miasto podczas prawdziwych Igrzysk Olimpijskich, w których udział jest marzeniem każdego sportowca.
  
Organizacja zawodów ma przybliżyć uczestnikom symbole igrzysk takie jak: znicz olimpijski, flaga olimpijska czy ślubowanie olimpijskie, które składa każdy reprezentant przed wyjazdem na igrzyska.